etkinlikler / genç kristal

Genç Kristal

Genç Kristal Yaratıcılık Yarışması 01 - 08 Aralık 2021 tarihleri arasında başlıyor!

Genç Kristal, Kristal Elma ev sahipliğinde Reklamcılık Vakfı’nın öncülük ettiği, üniversite öğrencilerini hedefleyen bir yaratıcılık yarışması. Sektöre hazırlanmak isteyen üniversiteli gençler için Genç Kristal Yaratıcılık yarışmasını bu yıl dördüncü kez düzenliyoruz. Hedefimiz, üniversite öğrencilerini reklam sektörü ile tanıştırmak, sektör ile beraber ilk Kristal Elma’larını kazanmalarına destek olmak!

Bu sene, yarışmanın ana sponsoru BtcTürk. Yarışmaya katılan öğrenciler BtcTürk tarafından oluşturulan brief kapsamında çalışmalarını hazırlayacaklar.

Yarışmaya üniversitelerin 3. veya 4. sınıf öğrencileri, iki kişilik ekiplerle ücretsiz olarak katılabiliyor. Jüri; genç kreatifler, akademisyenler ve BtcTürk temsilcisinden oluşuyor.


Kimler katılabilir?

  • Üniversitenin 3. veya 4. sınıf öğrencileri
  • 2 kişilik ekipler haline (Aynı veya farklı okullardan katılım mümkün)
  • e-Devlet'ten öğrenci belgelerini alıp başvuru formuna yükleyerek katılabilir.

Nasıl Başvuru yapabilirim?

  • 01 -08 Aralık 2021 tarihleri arasından https://kristalelma.org.tr/genc-kristal-yaraticilik-yarismasi/ sitesinden briefi download etmen gerekiyor.
  • İncelemek ve gerekli çalışmayı yapmak için 08 Aralık tarihine kadar vaktin var.
  • En geç 08 Aralık günü katılım formuna tıklayıp, ekip bilgilerini  + E devletten alınan öğrenci belgeni ve brief özelinde hazırladığın çalışmayı sisteme yüklemelisin.

Ödül Nedir? 

Kazanan ekip üyeleri ödül gecesi Kristal Elma almaya hak kazanırken aynı zamanda BtcTürk tarafından verilecek sürpriz ödülü de almaya hak kazanacaklar.


Sen de iki kişilik takımını kur, Genç Kristal Yaratıcılık Yarışması'na başvurunu yap, sürpriz hediyeyi ve Kristal Elma heykelciğini kazan.


Sorularınız için; melisa.okcu@rv.org.tr 'ye mail atabilir veya 0532 739 19 00 nolu telefon ile iletişime geçebilirsiniz.


haberler

yayınlar

insan kaynakları

etkinlikler

sosyal medyada RV

birbirimizden haberdar olalım

Gelişmelerden haberdar olmak için
bültenimize kaydolun.