haberler / cannes young lions türkiye başlıyor

Cannes Young Lions Türkiye başlıyor

Türkiye temsilcisi MediaCat, Reklamcılar Derneği ve Reklamcılar Vakfı işbirliğinde genç reklamcıları Cannes Lions heyecanına davet ediyor.Türkiye temsilcisi MediaCat, Reklamcılar Derneği ve Reklamcılar Vakfı işbirliğinde genç reklamcıları Cannes Lions heyecanına davet ediyor.

Önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de Vicky Habif’in katkılarıyla hayata geçirilen Young Lions Türkiye’ye destek veren tüm sponsorlar ise şu şekilde: 25 Film, 4129Grey, Anima, Autonomy, Cheil, Concept, Depo Film, Film Park, Havas Istanbul Creative Group, Manajans J. Walter Thompson, Kala Film, Mediacom Istanbul, Medina Turgul DDB, Tribal Worldwide Istanbul, Mindshare Türkiye, MullenLowe Istanbul, Ogilvy Istanbul, OMD Türkiye, People Communications, Publicis Istanbul, Puck Global, Rafineri, TBWA\Istanbul, VMLY&R, Wavemaker Türkiye.

Bu yıl sektörün 30 yaş altı sektör yaratıcıları Cyber, Marketer, Film ve Media olmak üzere toplam dört kategoriye başvurabilecekler.

Her kategoriden kazanan bir takım ise 17-22 Haziran tarihlerinde düzenlenecek Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nde Young Lions seçmelerinde yarışma imkânı bulacaklar.

Yönetmelik için tıklayın.

Başvuru için tıklayın.


haberler

yayınlar

insan kaynakları

etkinlikler

sosyal medyada RV

birbirimizden haberdar olalım

Gelişmelerden haberdar olmak için
bültenimize kaydolun.