etkinlikler / “geleceğin yöneticileri” koçluk projesi

“Geleceğin Yöneticileri” Koçluk Projesi

Bir ajansın en değerli varlıkları, onu ileriye taşıyacak yetenekli ve sorumluluk sahibi bireylerdir. Ancak son zamanlarda, genç yeteneklerimizi sektörde tutmakta zorlandığımız, gençlerimizin motivasyonunu kaybettiği, zaman ve stres yönetimi konularında desteklenmesi gereken kritik bir dönemden geçiyoruz.

Reklamcılık Vakfı olarak sektörümüzün gelişimine ve yenilikçi yaklaşımla beslenmesine katkıda bulunmak için buradayız. Bu bağlamda, 20 yılı aşkın süre boyunca uluslararası reklam ajanslarında çalışmış, üst düzey yöneticilik deneyimine sahip olan, ICF onaylı ACC sertifikalı yönetici koçu Anet Tokatlıoğlu liderliğinde ‘‘Geleceğin Yöneticileri Koçluk Projesi’’ni hayata geçiriyoruz.

Bu projeyle, ajanslarımızdaki orta kademe yöneticilere veya geleceğin yöneticisi olabilecek, 4-6 yıllık tecrübeye sahip parlak yeteneklere, yöneticileri ve IK yetkilileri desteğiyle yürütülecek birebir koçluk çalışmaları sunmayı ve bu bireylerin yetkinliklerini artırmayı; onlara ekip yönetimi, stres ve çalışa yönetimi gibi konularda destek olmayı amaçlıyoruz.


Çalışma Akışı

  • Her katılımcı ile toplamda yapılacak 7 adet görüşmenin akışı aşağıda yer almaktadır:
  • İlk görüşme koçluk alacak kişi, yöneticisi ve ajansın HR sorumlusu bile beraber yapılacaktır. Geliştirilmesi beklenen kariyer hedefleri karşılıklı olarak belirlenecektir.
  • Devamında koç ve danışanla toplam 5 birebir görüşme yapılarak belirlenen hedefler üzerinden çalışılacaktır.
  • Çalışmanın kapanışı yine koçluk alan kişi, yöneticisi ve ajansın HR sorumlusu ile beraber yapılacak. Koçluk programda elde edilen gelişim değerlendirilerek bir sonraki adımlar belirlenecektir. 


Koçluk çalışması ölçülebilir ve gelişim odaklı bir çalışmadır. Tüm görüşmeler ICF etik ve gizlilik kuralları dahilinde yürütülecektir.  Çalışmanın detayları ile ilgili bilgi almak isteyen ajanslarla ön görüşme organize edilebilir.


Eğitim Süreci

Başvurular 20 Eylül – 6 Ekim tarihleri arasında toplanacaktır. Koçluk çalışmasına dahil olan tüm seanslar 9 Ekim 2023 - 31 Ocak 2024 tarihleri arasında tamamlanmalıdır. Tamamlanmayan seanslar için ücret iadesi yapılmayacaktır. Tüm görüşmeler online olarak yapılacaktır.


Katılım Ücreti

Kişi başı 7 seanslık koçluk programı için 6000 TL + KDV’dir.

Reklamcılık Vakfı için oluşturulan indirimli teklif ödemenin tek seferde çalışma başında yapılması koşulu ile hazırlanmıştır.Detaylı bilgi için: sultan.yilmaz@rv.org.tr

haberler

yayınlar

insan kaynakları

etkinlikler

sosyal medyada RV

birbirimizden haberdar olalım

Gelişmelerden haberdar olmak için
bültenimize kaydolun.