etkinlikler / genç kristal

Genç Kristal

Genç Kristal Yaratıcılık Yarışması 25 Kasım-09 Aralık tarihleri arasında.

Genç Kristal, Kristal Elma ev sahipliğinde Reklamcılık Vakfı’nın öncülük ettiği, üniversite öğrencilerini hedefleyen bir yaratıcılık yarışması. Sektöre hazırlanmak isteyen üniversiteli gençler için Genç Kristal Yaratıcılık yarışmasını bu yıl üçüncü kez düzenliyoruz. Hedefimiz, üniversite öğrencilerini reklam sektörü ile tanıştırmak, sektör ile beraber ilk Kristal Elma’larını kazanmalarına destek olmak!

Bu sene, yarışmanın ana sponsoru İş Bankası Maximum Genç. Maximum Genç tarafından oluşturulan brief kapsamında çalışmalarını yapacak olan öğrenciler, yine Maximum Genç tarafından ödüllendirilecekler.

Yarışmaya üniversitelerin 3. veya 4. sınıf öğrencileri, iki kişilik ekiplerle ücretsiz olarak katılabiliyor. Jüri; genç kreatifler, akademisyenler ve İş Bankası temsilcisinden oluşuyor.

Başvuru tarihleri:25 Kasım -09 Aralık 2020

Ödüller: Kazanan ekibin her üyesine Elektrikli Scooter, VMLYR Ajans 1 ay staj hakkı

Sen de iki kişilik takımını kur, Genç Kristal Yaratıcılık Yarışması'na başvurunu yap, hediyeleri ve Kristal Elma heykelciğini kazan.


Sorularınız için; melisa.okcu@rv.org.tr 'ye mail atabilir veya 0532 739 19 00 nolu telefon ile iletişime geçebilirsiniz.


https://www.kristalelma.org.tr/
haberler

yayınlar

insan kaynakları

etkinlikler

sosyal medyada RV

birbirimizden haberdar olalım

Gelişmelerden haberdar olmak için
bültenimize kaydolun.